7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side

Spyd 6.5 mm – Dobbelt barb – Extreme – Sharkfins – 130 cm

kr. 295,00

Dobbelt barb spyd med sharkfins – 140 cm langt. … læs mere her

Er Spyd 6.5 mm - Dobbelt barb - Extreme - Sharkfins - 130 cm på lager?

Annonce
Køb Spyd 6.5 mm - Dobbelt barb - Extreme - Sharkfins - 130 cm

Varenummer (SKU): 7882 Kategori:

Beskrivelse

Produktfakta

  • Varenavn: Spyd 6.5 mm – Dobbelt barb – Extreme – Sharkfins – 130 cm
  • Pris: Kr. 295.00
  • Returret: 30 dage
  • Vare ID: 7882

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Spyd 6.5 mm - Dobbelt barb - Extreme - Sharkfins - 130 cm

Mange leder efter den billigste Spyd 6.5 mm – Dobbelt barb – Extreme – Sharkfins – 130 cm på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Gå til shop

Spyd 6.5 mm – Dobbelt barb – Extreme – Sharkfins – 130 cm er populær blandt dykkere

Dykning har gennem de seneste år fået en stor opblomstring, og det gælder både flaskedykning og fridykning. Og ligegyldigt hvor den massive interesse stammer fra, har alle brug for noget solidt grej, der kan holde i flere år. Webshoppens store kategori Harpun Spyd 130-149 cm, indeholder de helt rigtige produkter til dig, der vil have grej i god kvalitet. Når du dykker, er sikkerheden altid vigtig, også når du dykker i Europa, og heldigvis kan du i webshoppen finde det grej der holder, og som gør dit dyk mere sikkert. Indtryk under havoverfladen er beroligende for sindet, når du så også har Spyd 6.5 mm – Dobbelt barb – Extreme – Sharkfins – 130 cm med, kan du glæde dig over et dejligt dyk.

Spar penge når du køber dykkerudstyr online

Spyd 6.5 mm – Dobbelt barb – Extreme – Sharkfins – 130 cm ligger på hylden i det store sortiment der er i den populære kategori Harpun Spyd 130-149 cm. Din pakke kommer hjem til dig med hele 365 dages returret der er en god garanti mod at købe det forkerte. Du kan inden for fristen bare returnere din vare. Det er efterhånden velkendt at online shoppere køber deres Spyd 6.5 mm – Dobbelt barb – Extreme – Sharkfins – 130 cm ved den velkendte shop Dykkerbutikken, der er blandt de førende i Norden inden for branchen. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her kan du helt sikkert finde noget du kan li, det kan jo passende være den vare du kigger på lige nu. Køber du varer online kan priserne være lavere- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.

Spyd 6.5 mm – Dobbelt barb – Extreme – Sharkfins – 130 cm og online fordele

Du skal have i tankerne, når du handler online, får du andre fordele, så du på nogle områder er bedre stillet, end hvis du handler I fysiske butikker. Loven siger, du har ret til at returnere dine varer indenfor 14 dage. når du har handlet dine varer, en del shops efterhånden giver endnu mere og det kommer dig tilgode som forbruger. Webshops er nødt til at skilte med deres priser på varerne online, og det at sammenlligne priser bliver en leg, på tværs af forskellige webshops. Din sammenligning kan du rent faktisk lave så snart du lige har fem minutter, og sidder ved computeren eller med din telefon. Den helt stort fordel ved købe produkterne online er at slippe for, at skulle få det hele til at passe med de forskellige buslinjer og tidspunkter. Et fragtfirma som f.eks. Postnord eller GLS sender varerne til din adresse, eller de kan blive sendt til din arbejdsplads, du skal bare huske at vælge den rigtige adresse. De tider med at stå i kø er længe forbi – i dag handler vi online og så det er direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst – vi gætter aldrig rigtigt alligevel.

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Spyd 6.5 mm – Dobbelt barb – Extreme – Sharkfins – 130 cm”